Praca

Dodano: 2018-02-23
Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Wymagania:

– min. 2 letnie doświadczenie w zamówieniach publicznych,
- umiejętność interpretacji przepisów prawnych,
– dokładność, rzetelność, terminowość,
– biegła obsługa komputera, znajomość pakietu Office,
- umiejętność swobodnego formułowania myśli,
- umiejętność argumentowania, komunikatywność,
- Samodzielność dyspozycyjność.

Opis:

Zadania:
– przeprowadzanie postępowań w ramach ustawy Prawo zamówień publicznych,
– kompleksowa obsługa Zamawiającego pod względem formalnym i prawnym (w porozumieniu z kancelarią prawną Zamawiającego) w zakresie wymaganym przez ustawę Prawo zamówień publicznych.

Oferujemy:
– stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
– samodzielne stanowisko,
- pakiety socjalne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 02.03.2018r. na adres poczty elektronicznej : rekrutacja@igbcarpatia.pl
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.