Aktualności » Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy "Pałac Biesa" w Olszanicy, 26 Czerwca 2012r

Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy "Pałac Biesa" w Olszanicy

Szanowni Państwo,


   Z dniem 15 czerwca 2012 roku Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej CARPATIA w Rzeszowie przejęła do prowadzenia Ośrodek Doskonalenia Kadr Służby Więziennej w Olszanicy (obecna nazwa: Ośrodek Konferencyjno–Wypoczynkowy „Pałac Biesa” w Olszanicy).   

   Ośrodek w Olszanicy to przepiękny pałac z 1905 roku wraz z częścią hotelową. Kompleks znajduje się w parku. Otoczony jest stawami rekreacyjnymi i fosą. U nas możecie Państwo odpocząć od miejskiego zgiełku w spokojnej, malowniczej scenerii bieszczadzkiego krajobrazu. Na terenie ośrodka znajdują się również trzy stawy rekreacyjne oraz park z XIX wieku. Pobyt Państwa w ośrodku, to znakomita okazja do poznania całego regionu, który jest wyjątkowo atrakcyjny turystycznie. Olszanica to wspaniała baza wypadowa w góry oraz na mniej lub bardziej oficjalną wizytę do naszych wschodnich - Ukraina i południowych - Słowacja sąsiadów. Jednym z najpiękniejszych miejsc w Bieszczadach jest Jezioro Solińskie, które znajduje się nieopodal ośrodka.
Serdecznie zapraszamy  do odwiedzenia Ośrodka i skorzystania z naszej oferty konferencyjno - wypoczynkowej.
Już wkrótce będzie dostępna do Państwa dyspozycji  nowa strona internetowa ośrodka wraz z systemem rezerwacji internetowej.

 W załączeniu znajduje się aktualny cennik.

 

 

                              W Bieszczady przyjeżdża się tylko raz, potem się tylko wraca !

 

 


Telefony kontaktowe do Ośrodka:

mobile:  664-736-106
tel/fax:    13-461-74-50   

 

 

 

            Cennik Ośrodka Konferencyjno - Wypoczynkowego "Pałac Biesa"
                                       w Olszanicy (do pobrania)